OBECNÉ

Všichni ve firmě Mašek jsme pyšní na naše stroje, za svou prací si pevně stojíme.

Historie nám říká, že naše stroje dokáží pracovat dlouho, hodně dlouho. A po celou dobu Vám bude náš servis plně k dispozici – spolehlivě a rychle.

Nabízíme Vám různé služby v oblasti servisu a podpory, jako např. plánováni projektu, instalace zařízení, uvádění do provozu, opravy strojů, instalace nových doplňků, prodej a dodání náhradních dílů, odkup použitých strojů, atd …

  • Servis – Naši zkušení servisní pracovníci jsou k dispozici pro instalace strojů, opravy strojů, okamžité výjezdy i provádění údržby.
  • Servisní smlouvy – Nabízíme našim zákazníkům servisní smlouvy, dle kterých budeme pravidelně provádět udržbu i servis jejich strojů.
  • Technická podpora – Naši technici jsou schopni poskytnout pomoc pomocí telefoní linky, abychom Vám minimalizovali čas odstávky.
  • Trénink – Poskytujeme našim zákazníkům zaškolení jejich obsluhy nejen při instalaci strojů, ale i kdykoliv později. At již u Vás ve firmě nebo v našem závodě,co Vám více vyhovuje.
  • Technická dokumentace – Naše barevné manuály s ilustrovaným seznamem použitých dílů jsou poskytovány ke každému stroji.
  • Certifikace – Jsme schopni našim zákazníkům poskytnout certifikaci zařízením jako např. IQ/OQ validace pro farmaceutický průmysl, certifikáty o použitých materiálech, navrhnout preventivní opatření pro bezpečnost práce či údržbu stroje, …

Ohledně dalších informací, nepo pro požadavek na servisní oddělení, kontaktujte prosím:
servis@masek.cz
+ 420 317 850 538
+ 420 317 850 500Adresa:Mašek balící stroje
Havlíčkova 1135
258 01 Vlašim
tel.:+420 317 850 500
fax:+420 317 843 926

Copyright All Reserved 2014

EVROPSKÝ FOND PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ A MINISTERSTVO PRŮMYSLU A OBCHODU ČR
PODPORUJÍ INVESTICE DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI