Produkty

Vertikální balící stroje

Vertikální balící stroje krokové i kontinuální určené především pro potravinářské i nepotravinářské provozy, chemický, farmaceutický a jiné průmysly. Od jednoduchých strojů až po nejrychlejší balící stroj na světě.

Stickpack

Víceřadé balící stroje do stickpacků s počtem řad od 1 do 20, začínající na jednoduchém stroji pro balení jednoporcového cukru až po plně automatizovanou balící linku včetně automatického kartonování.

Balení do plochých sáčků

Víceřadé stroje řady PBV pro balení do plochých sáčků s počtem řad od 1 do 10, vhodné pro potravinářské i nepotravinářské aplikace.

Kartonovací stroje


End load, top load, side load nebo wrap around kartonovací stroje. Case packery, bag kolátory, řadiče a vkladače sáčků a jiné stroje pro sekundární i primární balení do kartonů.

Skupinové balení


Balení do teplem smrštitelného polyethylenu je ekolocký způsob balení. Lehce recyklovatelný polyethylen nabízí také ekonomičtější způsob balení než balení do kartonu z vlnité lepenky.

Dávkovače

Všechny druhy dávkovacích a vážících systémů, které isi umíte představit pro Vaše balící stroje. Váhy, šnekové i objemové dávkovače, dávkovací pumpy, počítadla kusového zboží, pásové dávkovače a další.

Dopravníky


Všechny druhy dopravníků pro Vaše balící aplikace. Od jednoduchých pásových dopravníků, přes automatický paletizační systém, až po kompletní dopravní linky ve Vašem závodě.

Detektory kovů Ceia

Ceia je přední světový výrobce průmyslových detektorů kovu a nabízí kompletní řešení pro inspekci potravinářského i nepotravinářkého zboží pro sypké, kusové a tekutinové produkty.

Adresa:Mašek balící stroje
Havlíčkova 1135
258 01 Vlašim
tel.:+420 317 850 500
fax:+420 317 843 926

Copyright All Reserved 2014

EVROPSKÝ FOND PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ A MINISTERSTVO PRŮMYSLU A OBCHODU ČR
PODPORUJÍ INVESTICE DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI