Marketingový specialista - senior

Jste profík v marketingu a hledáte novou výzvu?

Hledáme kolegu, nebo kolegyni, který/á bude mít na starosti celou marketingovou strategii a pomůže nám s prezentací naší firmy na trhu.

Požadujeme:

  • bez prokazatelné praxe v marketingu to nepůjde
  • angličtina na komunikativní úrovni, protože budete v kontaktu s naší pobočkou v USA
  • samostatnost a proaktivita

Náplň práce:

  • spolupráce na tvorbě marketingového a obchodního plánu
  • tvorba marketingové strategie
  • budete se podílet na získávání informací o potenciálu trhu, konkurenci a požadavcích zákazníků
  • budete realizovat marketingové aktivity, spravovat webové stránky, připravovat informační a propagační materiály a firemní prezentace
  • komunikace s marketingovou agenturou při vytváření grafických podkladů
  • organizace výstav a veletrhů, a to převážně v zahraničí

Nabízíme:

  • zajímavou a různorodou práci
  • možnost služebních cest do zahraničí
  • příležitost uplatnit Vaši kreativitu a zkušenosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • 13. plat
  • příspěvek 100 Kč čistého na jídlo za odpracovaný den
  • 5 týdnů dovolené

Kontaktní formulář