Viking Mašek – vše pro Vaše balení

Již od založení společnosti v roce 1964 je spokojenost našich zákazníků naší největší prioritou. Snažíme se vždy vyvíjet balicí stroje s ohledem na jejich největší účinnost, spolehlivost, výkon a zároveň se soustředíme na vývoj nových typů balení. 

Historie společnosti

1964 Založení Výzkumně vývojového ústavu ve Vlašimi

1970 Ing. Rudolf Mašek vstupuje do firmy 

1992 rodina Ing. Rudolfa Maška kupuje 100% podíl ve společnosti 

1993 Představení nové firemní struktury – Ing. Rudolf Mašek – balicí stroje

2001 Akvizice společnosti Vision Verpackungsmaschinen, GmbH (Německo)

2006 Založení společnosti A-Z Packaging pro zakázkové balení

2008 Založení pobočky Viking Packaging Technologies USA

2010 Založení pobočky Viking Packaging Equipment Holandsko

2011 Představení celosvětové značky Viking Masek

2011 Přestěhování do nových výrobních prostor ve Vlašimi (přes 10.000 m2)

2012 Založení divize kartonovacích strojů 

2018 Výstavba nové výrobní továrny na kartonovací stroje (12.000 m2) 

50 let zkušeností

S celosvětovou sítí prodeje, servisu a podpory patří firma Viking Mašek k předním výrobcům balicích strojů na trhu. Firma Viking Mašek vyvíjí vysoce kvalitní inteligentní balicí technologie pro splnění náročných požadavků našich zákazníků. Firma Viking Mašek vždy pohlíží do budoucna.

Přední výrobce

Viking Mašek patří k předním světovým výrobcům balicí techniky. Zaměřuje se zejména na potravinářský průmysl a farmaceutický průmysl. Inovace, vysoká kvalita a rychlé řešení požadavků zákazníků jsou hlavní důvody našeho úspěchu.

Celosvětová působnost

Viking Mašek má zastoupení a pobočky po celém světě, které spolu úzce spolupracují a tím tvoří velmi silnou prodejní a servisní síť. Díky této síti je firma Viking Mašek blízko svým zákazníkům a může okamžitě a flexibilně řešit požadavky zákazníků.

Nejlepší techologie

Neustálá inovace je jedním z charakteristických prvků firmy Viking Mašek. Pro výrobu strojů používá nejlepší technologie a unikátní řešení – jako je například nejrychlejší balicí stroj na světě, stroje se sofistikovanými lineárními pohony, ultrazvukové svařovací systémy atd. To se odráží v množství patentů, které celosvětově vlastní a technických ocenění v posledních letech.

Spolehlivost

Jsme si plně vědomi tlaku, kterému naši zákazníci čelí. Děláme vše pro to, abychom zabránili prodlením, zvýšili produktivitu, snížili množství odpadu a spotřebovali co nejméně energie. Naše stroje a servis splňují požadavky na kvalitu.

Prostředí

Viking Mašek vyvíjí stroje s ohledem na ochranu životního prostředí. Počínaje snižováním spotřeby elektrické energie, přes zvyšování výkonu strojů a uplatňování výroby nezatěžující životní prostředí. 

Motivovaní zaměstnanci

Naši pozici na trhu jsme vydobyli díky našim zaměstnancům. Všichni naši zaměstnanci jsou odborníci ve svém oboru, a proto se o ně snažíme co nejlépe pečovat. Všichni zaměstnanci se snaží být co nejblíže našim zákazníkům a vycházet jim vstříc. Každá jejich nová prosba je pro nás výzvou.

Společnost Viking Mašek je přední světový výrobce balicích strojů. Vyvíjíme a vyrábíme inteligentní balicí technologie v nejvyšší kategorii, které splňují nejpřísnější požadavky trhu. Díky celosvětové síti obchodních zastoupení, servisu a podpory, Viking Mašek patří mezi špičky na světovém trhu s balicím stroji.