Společenská zodpovědnost

Společnost Viking Mašek vyrábí balicí stroje v nejvyšší třídě a kvalitě. Proto stále sledujeme požadavky trhu, vyvíjíme nové inteligentní technologie pro zefektivnění provozu a nasloucháme marketingovým strategiím našich zákazníků. 

Následující body jsou pro společnost Viking Mašek klíčové a bereme na ně ohled v každém okamžiku.

Životní prostředí

Již několik let Viking Mašek se zabývá vývojem technologií, které budou šetrné k životnímu prostředí.  Ať už se jedná o snížení energetické náročnosti strojů a nebo zvýšení efektivity strojů. I při vlastní výrobě strojů používáme metody, které jsou šetrné k životnímu prostředí.

Technologická vyspělost

Vývoj a výzkum, to je jedním z pilířů společnosti Viking Mašek. Naše stroje využívají nemodernější technologie a materiály a díky tomu můžeme nabízet unikátní technologie jako nejrychlejší balicí stroj na světě, stroje s využitím nejmodernějších lineárních magnetických pohonů, ... Odpovídá tomu i množství patentů i technických ocenění, které naše společnost vlastní.

Lídr trhu

Viking Mašek patří do užší špičky lídrů trhu v oblasti balicích strojů. Ať už se jedná o stroje pro potravinářské i nepotravinářské zboží. Neustálé inovace, vysoká kvalita a rychlost odpovědi na požadavky zákazníků jsou hlavním zdrojem našeho úspěchu.

Spolehlivost

Jsme si plně vědomi tlaku, který je vyvíjen na naše zákazníky. Proto se snažíme u našich produktů minimalizovat prostoje, zvýšit výkon, snížit zmetkovitost a spotřebu energií. Naše stroje a služby splňují nejvyšší požadavky na kvalitu, které na ně můžete klást.

Spokojenost zaměstnanců

Naši pozici na trhu jsme vydobyli díky našim zaměstnancům. Všichni naši zaměstnanci jsou odborníci ve svém oboru, a proto se o ně snažíme co nejlépe pečovat. Všichni zaměstnanci se snaží být co nejblíže našim zákazníkům a vycházet jim vstříc. Každá jejich nová prosba je pro nás výzvou.